Agenda de la setmana del 3 al 9 d'abril

Ja tenim els horaris dels partits per als equips del Penya per aquesta setmana. Seguidament els podeu consultar en aquesta taula:

 

A.E. PENYA ESPLUGUES

PARTITS CAP DE SETMANA DEL 8 - 9 D'ABRIL

EQUIP

DATA

HORA

RIVAL

PISTA/DIRECCIÓ

EQUIPACIÓ

BENJAMÍ B

Dissabte 8

11:45

 PALLEJA, F.S.

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

BENJAMÍ A

Dissabte 8

10:05

CES BOSCO ROCAFORT "A"

  PISTA ESC. SALESIANS ROCAFORT
c/ de Rocafort, 42; Barcelona

2a equipació

ALEVÍ A
1a Div.

Dissabte 8

14:15

L'HOSPITALET BELLSPORT "A" 

 PAV. MPAL. SERGIO MANZANO
av. Mare de Déu de Bellvitge, 7; Hospitalet

1a equipació

INFANTIL B
3a Div.

Dissabte 8

17:00

MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU "A"

 PISTA COL. MARISTES LA INMACULADA
c/ de València, 370; Barcelona

1a equipació

INFANTIL A
1a Div.

Dissabte 8

11:45

CASP, A.E. "A"

 PISTA COL. CASP SAGRAT COR DE JESUS
c/ de Roger de Llúria, 19; Barcelona

1a equipació

CADET B
3a Div.

Diumenge 9

11:00

POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"

PISTA POLIESP. TRES XEMENEIES
c/ de Vila i Vilà, 44; Barcelona

1a equipació

CADET A
1a Div.

Dissabte 8

13:00

 CES Bosco Rocafort "A"

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

JUVENIL B
3a Div.

Dissabte 8

9:15

THAU, C.E. "A"

 PISTA ESC. THAU BARCELONA
av. d'Esplugues, 49-53; Barcelona

1a equipació

JUVENIL A
2a Div.

Divendres 7

21:30

CORNELLA C.F.S. "A"

 PAV. MPAL. SANT ILDEFONS
Av. Línia Elèctrica, 1; CORNELLÀ DE LLOB.

1a equipació

SENIOR B MASC.
2a Div.

Dissabte 8

20:15

ESCOLA PIA SABADELL, C.E. "B"

PAV. POLIESP. ESCOLA PIA SABADELL
c/ de Garcilaso, 98; Sabadell

1a equipació

SENIOR A MASC.
3a Div. Nacional

Dissabte 8

16:00

 SANT SADURNI F.S. "A" 

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

FEMENÍ BASE
Div. d'Honor

DESCANSA

JUVENIL - CADET B
1a Div.

Diumenge 9

11:50

ALHEÑA, C.E. "A" 

PAV. MPAL. D'ESPORTS
c/ Sant Pius X, 7; Hospitalet

1a equipació

JUVENIL - CADET A
Div. d'Honor

Dissabte 8

12:45

CFS ARENYS DE MUNT

PAV. MPAL. D'ARENYS DE MUNT
ctra. C-61, km 2,300; Arenys

2a equipació

SENIOR B FEM.
1a Div.

Dissabte 8

19:00

MOLINS 99, C.F.S. "A"

PAV. POLIESP. LA SINIA
pg. Terraplè, 98; Molins de Rei

1a equipació

SENIOR A FEM.
1a Div. Nacional

Diumenge 9

14:00

Leganes Masdeporte

P.M. La Fortuna

1a equipació

 

A.E. PENYA ESPLUGUES

PARTITS CAP DE SETMANA DEL 8 - 9 D'ABRIL

EQUIP

DATA

HORA

RIVAL

PISTA/DIRECCIÓ

EQUIPACIÓ

BENJAMÍ B

Dissabte 8

11:45

 PALLEJA, F.S.

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

BENJAMÍ A

Dissabte 8

10:05

CES BOSCO ROCAFORT "A"

  PISTA ESC. SALESIANS ROCAFORT
c/ de Rocafort, 42; Barcelona

2a equipació

ALEVÍ A
1a Div.

Dissabte 8

14:15

L'HOSPITALET BELLSPORT "A" 

 PAV. MPAL. SERGIO MANZANO
av. Mare de Déu de Bellvitge, 7; Hospitalet

1a equipació

INFANTIL B
3a Div.

Dissabte 8

17:00

MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU "A"

 PISTA COL. MARISTES LA INMACULADA
c/ de València, 370; Barcelona

1a equipació

INFANTIL A
1a Div.

Dissabte 8

11:45

CASP, A.E. "A"

 PISTA COL. CASP SAGRAT COR DE JESUS
c/ de Roger de Llúria, 19; Barcelona

1a equipació

CADET B
3a Div.

Diumenge 9

11:00

POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL "A"

PISTA POLIESP. TRES XEMENEIES
c/ de Vila i Vilà, 44; Barcelona

1a equipació

CADET A
1a Div.

Dissabte 8

13:00

 CES Bosco Rocafort "A"

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

JUVENIL B
3a Div.

Dissabte 8

9:15

THAU, C.E. "A"

 PISTA ESC. THAU BARCELONA
av. d'Esplugues, 49-53; Barcelona

1a equipació

JUVENIL A
2a Div.

Divendres 7

21:30

CORNELLA C.F.S. "A"

 PAV. MPAL. SANT ILDEFONS
Av. Línia Elèctrica, 1; CORNELLÀ DE LLOB.

1a equipació

SENIOR B MASC.
2a Div.

Dissabte 8

20:15

ESCOLA PIA SABADELL, C.E. "B"

PAV. POLIESP. ESCOLA PIA SABADELL
c/ de Garcilaso, 98; Sabadell

1a equipació

SENIOR A MASC.
3a Div. Nacional

Dissabte 8

16:00

 SANT SADURNI F.S. "A" 

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

FEMENÍ BASE
Div. d'Honor

DESCANSA

JUVENIL - CADET B
1a Div.

Diumenge 9

11:50

ALHEÑA, C.E. "A" 

PAV. MPAL. D'ESPORTS
c/ Sant Pius X, 7; Hospitalet

1a equipació

JUVENIL - CADET A
Div. d'Honor

Dissabte 8

12:45

CFS ARENYS DE MUNT

PAV. MPAL. D'ARENYS DE MUNT
ctra. C-61, km 2,300; Arenys

2a equipació

SENIOR B FEM.
1a Div.

Dissabte 8

19:00

MOLINS 99, C.F.S. "A"

PAV. POLIESP. LA SINIA
pg. Terraplè, 98; Molins de Rei

1a equipació

SENIOR A FEM.
1a Div. Nacional

Diumenge 9

14:00

Leganes Masdeporte

P.M. La Fortuna

1a equipació