Agenda de la setmana del 24 al 30 d'abril

 Aquí teniu l' agenda dels partits de Lliga d'aquesta setmana per als equips del nostre Club:

 

A.E. PENYA ESPLUGUES

PARTITS CAP DE SETMANA DEL 29 - 30 D'ABRIL

EQUIP

DATA

HORA

RIVAL

PISTA/DIRECCIÓ

EQUIPACIÓ

 

BENJAMÍ B

DESCANSA

 

BENJAMÍ A

Dissabte 29

11:00

E.F.S. JORDI SÁNCHEZ "A"

 PISTA CEIP LOLA ANGLADA
c/ Jacinto Benavente, 13; Badalona

1a equipació

 

ALEVÍ A
1a Div.

Dissabte 29

17:45

CEFS PROSPERITAT N.B. "A"

PAV. MPAL. VALLDAURA
c/ de Baltasar Gracián, 9; Barcelona

1a equipació

 

INFANTIL B
3a Div.

Dissabte 29

09:00

C.E.T. 10, FS (RAMBLETA DEL CLOT E) "E"

PISTA POLIESP. LA PALMERA
rbla. de Prim, 131; Barcelona

1a equipació

 

INFANTIL A
1a Div.

Dissabte 29

12:45

E.F.S. BLANC BLAVA DESPI "A"

 PAV. POLIESP. UGALDE
c/ Sant Martí de l'Erm, 21; Sant Joan Despí

1a equipació

 

CADET B
3a Div.

Dissabte 29

17:00

LA NOVA ESQUERRA C.F.

 PISTA CEIP ELS LLORERS
av. de Roma, 104; Barcelona

1a equipació

 

CADET A
1a Div.

Dissabte 29

16:00

FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU "A"

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

 

JUVENIL B
3a Div.

Dissabte 29

16:15

MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU "A"

PISTA COL. MARISTES LA INMACULADA
c/ de València, 370; Barcelona

1a equipació

 

JUVENIL A
2a Div.

Dissabte 29

19:00

MOLINS 99, C.F.S. "A"

PAV. POLIESP. LA SINIA
pg. Terraplè, 98; Molins de Rei

1a equipació

 

SENIOR B MASC.
2a Div.

Dissabte 29

17:15

 AECS L'HOSPITALET "B"

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

 

SENIOR A MASC.
3a Div. Nacional

Dissabte 29

19:15

  ESPORTIU ALHEÑA SANT JOSEP A. "A" 

CEM LES MORERES (Pista Groga)

1a equipació

 

FEMENÍ BASE
Div. d'Honor

Dissabte 29

09:30

A.E. BON SALVADOR "A"

 PISTA COL. BON SALVADOR
c/ d'Armenteres, 37-39; Sant Feliu de Llob.

1a equipació

 

JUVENIL - CADET B
1a Div.

Diumenge 30

13:00

TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS "A"

COL. CONSELL DE CENT
c/ de Carrera, 25; Barcelona

1a equipació

 

JUVENIL - CADET A
Div. d'Honor

Dissabte 29

14:15

FUTSAL CONSTRUCCIONS 9 TEAM MATARÓ

PAV. MPAL. TERESA MARIA ROCA
c/ de Terrassa, 33; Mataró

1a equipació

 

SENIOR B FEM.
1a Div.

Diumenge 30

18:30

F.S. OLESA "A"

  PAV. MPAL. SALVADOR BOADA
c/ Urgell, 90; Olesa de Montserrat

1a equipació

 

SENIOR A FEM.
1a Div.
Nacional

Dissabte 29

18:30

C.D. Universidad De Alicante

Pabellón Universidad Alicante

1a equipació

 

 

INFANTIL A
1a Div.

Dilluns 24

19:30

MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. "A"

 PISTA MARISTES SANTS-LES CORTS
c/ dels Comtes de Bell-Lloc, 149; Barcelona

1a equipació

 

CADET A
1a Div.

Dimarts 25

19:15

C.E. DMS "A"

 PISTA CEIP DOLORS MONSERDA SANTAPAU
pg. de Santa Eulàlia 18; Barcelona

2a equipació

 

FEMENÍ BASE
Div. d'Honor

Dimecres 26

20:30

F.S. PETIT DETALL CASTELLDEFELS "A"

PAV. POLIESP. CAN ROCA
c/ del Castanyer, 1; Castelldefels

1a equipació